News: Pershendetje Peja1.com kthehet prap online pas nje pauze te shkurter , se shpejti me risi
October 18, 2018, 12:33:52 PM

* User

Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length

Reklamat

Forum* Statistic


  • *Total Posts: 7721
  • *Total Topics: 6565
  • *Online Today: 50
  • *Most Online: 108
(January 03, 2012, 08:06:39 AM)
  • *Users: 0
  • *Guests: 12
  • *Total: 12

News

  • Pershendetje Peja1.com kthehet prap online pas nje pauze te shkurter , se shpejti me risi

Qendra e forumit

  Forum Stats Last Post Info
No New Posts Kushtet e Perdorimit & Lajmerime

Ketu mund te njoftoheni per me te rejat nga forumi, do lajmroheni per kushtet e forumit dhe rregulloren e forumit.

23 Posts
17 Topics

Last post by OhioNesta
in Re: Ngushllime Radio pro...
on February 26, 2015, 08:23:01 AM

No New Posts Kerkesat, Pyetjet & Pergjigje

Ketu do te gjeni pergjigjet e pyetjeve dhe shqetesimet qe ne kemi hasur

37 Posts
9 Topics

Last post by jashari
in Re: vdekja e burrit
on November 15, 2011, 08:00:20 PM

No New Posts Prezantohu ne Forum

Pasi të regjistrohëni mund te postoni diqka rreth vetes tuaj ketu (emrin, mbiemrin, vendbanimin, profesionin etj...

73 Posts
20 Topics

Last post by Mixtudzy
in Re: Just Wana Say hi to ...
on April 30, 2015, 09:49:33 AM

No New Posts Pershendetje dhe Urime

Ketu mund te beni pershendetje dhe urime per antar/e, gjithashtu mund t'ju uroni edhe ditelindjen njeri tjetrit.

184 Posts
38 Topics

Last post by Beni
in Gezuar vitin e ri 2015
on January 01, 2015, 11:19:02 AM

Diskutime te ndryshme

  Forum Stats Last Post Info
No New Posts Diskutime Shoqerore

Diskutime Shoqerore: Psikologji, Droga, Varferia Etj.

65 Posts
37 Topics

Last post by Amore
in Duhet te rrezikosh!!!
on August 13, 2013, 08:25:41 AM

No New Posts Bisede e lire

Bisede e lire per te gjithe. Bisedo per gjithqka qe deshiron ...

128 Posts
30 Topics

Last post by Naniaforzen
in Re: Mos e hap....!!!!
on April 16, 2015, 01:37:26 PM

No New Posts Dashuria & Pasioni

Diskutime rreth Dashuris dhe Pasionit, Ndjenja me e madhe e njeriut eshte dashuria.

88 Posts
76 Topics

Last post by prettyonly
in Re: Llojet e kafesë zbul...
on April 24, 2015, 08:34:56 AM

No New Posts Diaspora Shqiptare

Gjitheqka mbi diasporen shqiptare. Qfare mendimesh keni per rinine shqiptare qe jeton jashte trojeve tona? A ju duket normale sjella, stili dhe veshja e tyre? Te gjitha diskutimet mbi diasporen shqiptare ketu.

5 Posts
3 Topics

Last post by prettyonly
in Re: rinia shqiptare
on April 24, 2015, 08:34:45 AM

No New Posts Votime & Sondazhe

Nese keni nje pyetje dhe doni te merrni edhe mendimin e vizitoreve tane, ketu mund ta postoni ne formen e nje votimi.

3 Posts
2 Topics

Last post by Beni
in Qfar Muzike deshironi te...
on September 12, 2011, 06:07:01 PM

Kosova & PEJA QYTETI

  Forum Stats Last Post Info
No New Posts Sporti Pejan

Te gjitha aktivitetet sportive ne qytetin e Pejes

2 Posts
2 Topics

Last post by Beni
in Lum motra për motrën!
on January 04, 2015, 09:16:16 AM

No New Posts Pejan te njohur

Ketu mund te lexoni mi pejan te njohur si aktor , shkrimtar , poet, sportist etj

4 Posts
4 Topics

Last post by Beni
in NEXHAT KRASNIQI - NEKRA
on November 04, 2011, 09:57:50 AM

No New Posts Foto nga Kosova

Foto te ndryshme nga qytetet kosovare.

14 Posts
5 Topics

Last post by Beni
in Peja dimer 2011
on January 29, 2011, 09:59:06 PM

No New Posts Histori Pejane

Ketu do te postohen te gjitha infot mbi qytetin e Pejes

10 Posts
6 Topics

Last post by Leo
in Peja qyteti i ujëvarave ...
on July 04, 2010, 12:08:31 AM

No New Posts Video Nga Peja

Video te ndryshme nga qyteti i pejes.

12 Posts
8 Topics

Last post by Beni
in Peja pas luftes viti 199...
on January 22, 2014, 07:55:06 AM

Muzike

  Forum Stats Last Post Info
No New Posts Albumet 2014

Ketu do ti gjeni te gjitha albumet shqiptare 2014

19 Posts
16 Topics

Last post by Amore
in Re: Bekim Dehari - Gabim...
on November 30, 2014, 02:33:36 PM

No New Posts Albume Te Ndryshme

Ketu Do Ti Gjeni Te Gjitha Albumet

10 Posts
10 Topics

Last post by Mc-LindY
in Behari ShoW Prej Sevdas ...
on June 21, 2014, 12:21:50 PM

No New Posts videoklipe

videoklipe nga youtube google etj

36 Posts
36 Topics

Last post by Beni
in Mentor Kurtishi - Theve ...
on February 12, 2016, 03:40:38 PM

Kompjuteri dhe Interneti

  Forum Stats Last Post Info
No New Posts Programe te Satelitit

Ketu do ti gjeni te gjitha frekuencat e satelititPrograme te ndryshme te satelitit

100 Posts
7 Topics

Last post by meti26
in Re: RE: TV shqip Live
on March 15, 2012, 11:51:18 PM

No New Posts E-books &Tutoriale

Tutoriale te ndryshme, e-books shqiptar dhe te huaj

66 Posts
46 Topics

Last post by Beni
in Re: Libra elektronik Shq...
on November 20, 2011, 08:15:26 AM

Child Boards: Libra elektronik
No New Posts Kerkesat e juaja

Ketu mund te kerkoni programe, ebooks, dhe teutoriale te ndryshme

0 Posts
0 Topics

Video Dokumentare dhe intervista

  Forum Stats Last Post Info
No New Posts Video Intervista

Intervista nga artiste , politikan , si dhe fytyra publike

1 Posts
1 Topics

Last post by Beni
in Opinion - RAMUSH HARADIN...
on February 28, 2013, 12:04:29 PM

No New Posts Dokumetar Shqiptare

3 Posts
3 Topics

Last post by Beni
in Rubikon 15 01 2014 Donik...
on January 23, 2014, 10:07:23 AM

Film & Teater

  Forum Stats Last Post Info
No New Posts Filma Shqiptar

Ketu do ti gjeni te gjithe filmat shqiptare nga databaza jone

23 Posts
21 Topics

Last post by Beni
in Burgu i Mergimit 2_peja1...
on March 17, 2014, 06:16:14 AM

No New Posts Filma Shqiptar Online

Ketu do ti gjeni te gjithe filmat shqiptar per shikim drejtperdrejte

0 Posts
0 Topics

No New Posts Prall me Tupan Shiko Online

Emisionet e reja nga prall me tupan Edicioni i ri

6 Posts
6 Topics

Last post by Beni
in Perralle me Tupan - 6 - ...
on April 21, 2014, 08:04:44 PM

Humore Shqiptare

  Forum Stats Last Post Info
No New Posts Humore te vjetra

Keto do ti gjeni te gjitha humoret e vjetra deri me 2012

7 Posts
3 Topics

Last post by norderstedter
in Re: CIME TOMAHOVKA 8 MAR...
on April 03, 2013, 06:20:08 PM

No New Posts Humore 2014

Ketu do ti gjeni te gjitha humoret e reja 2014

5 Posts
3 Topics

Last post by Beni
in Gezuar Me Zyban 2014
on December 29, 2013, 08:33:32 AM

Forume te tjera

  Forum Stats Last Post Info
No New Posts Albumi Fotografik

Ketu potohen Foto te ndryshme dhe te bukura

127 Posts
28 Topics

Last post by Amore
in Re: Foto humoristike ...
on June 19, 2012, 06:01:53 PM

No New Posts Barcoleta

Gjithqka qe na ben te qeshim do vendoset ne kete rubrike

124 Posts
116 Topics

Last post by Amore
in Këtu është terr
on August 17, 2012, 09:24:26 PM

No New Posts Humoret nga trevat shqiptare

Siflitet ne trevat shqiptare lexoni ketu :D

7 Posts
1 Topics

Last post by Beni
in Re: Keshtu flet Gjakova ...
on October 08, 2011, 10:07:07 AM

No New Posts Zonë e Kuqe 18 +

Mos hyni nese jeni me pak se 18 vjeq.

162 Posts
107 Topics

Last post by Beni
in Fotot lakuriq të Vildane...
on October 20, 2013, 07:32:14 AM

Arti & Kultura & Letersia

  Forum Stats Last Post Info
No New Posts Arti Gatimit

Ketu postohen artikuj nga Arti i Gatimit

60 Posts
59 Topics

Last post by Amore
in Tortë me gështenja
on February 11, 2012, 10:06:25 PM

No New Posts INTERVISTAT

Intervista nga kengetaret dhe artistet shqiptare

56 Posts
55 Topics

Last post by Beni
in Re: Nexhmije Pagarusha
on April 23, 2012, 06:33:47 AM

No New Posts V.I.P LAJME

Informacionet më të fundit nga vip Shqiptar dhe te huaj, biografitë e tyreSi dhe ç'do lajm interesant ...

1499 Posts
1461 Topics

Last post by Beni
in Fjolla Morina aksidentoh...
on June 18, 2016, 01:18:41 PM

No New Posts Poezi

Poezi te ndryshme dashurie si dhe SMS dashurie.

409 Posts
171 Topics

Last post by Amore
in Re: Poezi dashurie ne Fo...
on April 03, 2014, 11:48:22 AM

No New Posts Letra dashurie

Letra te ndryshme dashurie.

74 Posts
64 Topics

Last post by Amore
in Erdha !!
on April 01, 2014, 12:16:10 PM

No New Posts Letersia shqiptare

Gjithqka qe ka te beje me letersin shqiptare .

40 Posts
13 Topics

Last post by Amore
in Perseri Dashuri jap
on August 11, 2010, 06:49:47 PM

No New Posts Moda, Bukuria dhe Estetika

Keshilla nga estetika, moda dhe bukuria femerore dhe mashkullore.

42 Posts
42 Topics

Last post by Amore
in Maska shtëpiake natyrale...
on February 27, 2012, 10:01:37 PM

Histori

  Forum Stats Last Post Info
No New Posts Historia shqipetare

Artikuj te ndryshem rreth historise shqiptare, historise se vjeter dhe asaje te re.

141 Posts
79 Topics

Last post by Beni
in Intervista e rrallë e Is...
on March 01, 2015, 07:58:32 AM

No New Posts Historia botrore

Historia botrore, luftrat dhe diskutime historike.

6 Posts
6 Topics

Last post by Amore
in Misteret më të mëdha në ...
on December 17, 2009, 09:22:49 PM

No New Posts Biografi

Biografi te autoreve, piktoreve, kengetareve si dhe politikaneve shqiptare dhe te huaj.

17 Posts
12 Topics

Last post by Beni
in Rrustem Rugova: Kujtime ...
on September 26, 2010, 12:24:51 PM

No New Posts Ngjarje nga Lufta ne Kosove

5 Posts
5 Topics

Last post by Beni
in Letër nga dëshmori i UÇK...
on April 23, 2014, 08:45:04 PM

Bota Shpirterore

  Forum Stats Last Post Info
No New Posts Komuniteti Musliman

Diskutime rreth fese islame, video, foto, dhe artikuj te ndryshem islam.

177 Posts
140 Topics

Last post by Beni
in Ramazani 2014
on June 19, 2014, 09:30:01 PM

No New Posts Komuniteti Katolik

Diskutime rreth Komunitetit Katolik.

12 Posts
12 Topics

Last post by Amore
in Krishterizmi ne trevat t...
on December 17, 2009, 09:10:46 PM

No New Posts Agnosticizem dhe Ateizem

Gjithqka rreth Agnosticizem dhe Ateizem

1 Posts
1 Topics

Last post by Amore
in Nuk mbrohet Zoti me gënj...
on April 16, 2010, 07:46:40 PM

Shkenca

  Forum Stats Last Post Info
No New Posts Toka Jone

Zhvillimet dhe veshtirsite e planetit tone

18 Posts
18 Topics

Last post by Beni
in Fundi i Botës sonte, pro...
on June 06, 2012, 07:42:06 AM

No New Posts Mjekesia

Lajmet me te reja nga mjekesia, keshilla mjeksore dhe gjitheqka lidhje me mjekesin

71 Posts
71 Topics

Last post by Amore
in Vaji i hudhrës dhe dobit...
on April 16, 2012, 08:43:28 PM

No New Posts Kurani dhe shkenca

Shkenca dhe zhvillimi i saj sipas Kuranit

4 Posts
3 Topics

Last post by Berkerburg
in Re: Vdekja
on May 04, 2015, 04:34:46 AM

No New Posts Ekonomi & Biznes

Lajmet nga Ekonomia dhe biznesi vendor dhe aji nderkombetare.

6 Posts
6 Topics

Last post by Beni
in AKB tremb Serbinë
on September 10, 2011, 10:01:01 PM

No New Posts Informatike dhe Internet

Gjithqka lidhje me Informatike dhe Internet, mund te gjeni ketu.

43 Posts
43 Topics

Last post by Mc-LindY
in Telefon i mençur që copë...
on February 28, 2014, 02:24:06 AM

No New Posts Kuriozitete

Kuriozitete dhe fenomene paranormale te ndryshme nga bota qe na rrethon

189 Posts
186 Topics

Last post by Beni
in 10 njerëzit që u varrosë...
on May 02, 2016, 01:14:47 PM

Sporti

  Forum Stats Last Post Info
No New Posts Sporti ne trevat Shqiptare

Ndeshje sportive dhe lajme nga sporti shqiptar

112 Posts
112 Topics

Last post by Beni
in Fitores historike të Kos...
on June 04, 2016, 03:17:31 PM

Child Boards: Libri i Ngushellimeve te sportisteve Shqipetare
No New Posts Sporti botërorë

Lajmet me te reja nga sporti botror

228 Posts
226 Topics

Last post by Beni
in Gjermania rrëzoi Italin...
on July 02, 2016, 11:05:40 PM

Child Boards: Boterori 2014, Evropiani 2016 , Boterori 2018 Kualifikimet

SHTYPI & POLITIKA

  Forum Stats Last Post Info
No New Posts INTERVISTAT

Intervistat me politikane Shqipare dhe boteror do te postohen ketu

32 Posts
25 Topics

Last post by Beni
in Hashim Thaçi fuqizoi str...
on June 09, 2016, 06:44:34 AM

No New Posts Lajmet nga Kosova

Lajmet me te reja nga Kosova

2488 Posts
2469 Topics

Last post by Beni
in Ja se si Njësia Speciale...
on January 14, 2017, 07:47:21 PM

No New Posts Kronike e Zeze

Kronika e Zeze nga te gjitha trojet shqiptare

49 Posts
49 Topics

Last post by Beni
in Rrëfimi tronditës i shqi...
on February 09, 2015, 06:53:23 AM

No New Posts Lajmet nga Rajoni

Lajmet nga Shqiperia, maqedonia, mali i zi

256 Posts
256 Topics

Last post by Beni
in Tito vdiq (me Kuran n’do...
on June 01, 2016, 06:00:48 AM

No New Posts Lajmet nga Bota

Lajmet me te reja nga e gjithe bota

227 Posts
225 Topics

Last post by Mc-LindY
in Vritet dhe gazetari tjet...
on September 03, 2014, 12:34:38 AM

  • No New Posts
  • Redirect Board

Sofra Pejane - Info Center

Recent Posts Recent Posts

Ja se si Njësia Speciale e Kosovës tmerroi Vuçiq by Beni (Lajmet nga Kosova)
January 14, 2017, 07:47:21 PM
Gjermania rrëzoi Italinë by Beni (Evropiani 2016 )
July 02, 2016, 11:05:40 PM
A ishte kjo ndeshja e fundit e Shaqirit për Zvicrën? by Beni (Evropiani 2016 )
June 26, 2016, 07:15:43 AM
Eliminohet Kroacia, portugezët në çerekfinale by Beni (Evropiani 2016 )
June 26, 2016, 07:10:32 AM
Shaqiri gol fantastik, Zvicra e pafat, Polonia në çerekfinale by Beni (Evropiani 2016 )
June 25, 2016, 05:11:10 PM
Fitore historike e Shqipërisë! Rumania në shtëpi by Beni (Evropiani 2016 )
June 19, 2016, 10:00:52 PM
Formacionet zyrtare, Rumani – Shqipëri by Beni (Evropiani 2016 )
June 19, 2016, 07:17:53 PM
Flamuri dardan, kallet Lyoni nga vallja e muzika shqipe! (Foto/ Video) by Beni (Evropiani 2016 )
June 19, 2016, 07:09:51 PM
Dështon Portugalia by Beni (Evropiani 2016 )
June 19, 2016, 06:55:58 AM
"Festimi serb" i Bastian Schweinsteiger: Reagime në Gjermani by Beni (Evropiani 2016 )
June 19, 2016, 06:47:19 AM
Ja skenaret që Shqipëria kalon në çerekfinale: Problemi D, E dhe F! by Beni (Evropiani 2016 )
June 19, 2016, 06:43:35 AM
Duka: Fitorja ndaj Rumanisë do të shpërblehet financiarisht by Beni (Evropiani 2016 )
June 18, 2016, 01:29:19 PM
UEFA do të dënojë Shqipërinë by Beni (Evropiani 2016 )
June 18, 2016, 01:24:27 PM
Fjolla Morina aksidentohet rëndë, dërgohet në Shkup, koleget luten by Beni (V.I.P LAJME)
June 18, 2016, 01:18:41 PM
Vendi i tretë, ja si kualifikohet Shqipëria by Beni (Evropiani 2016 )
June 16, 2016, 07:44:38 PM

Forum Stats Forum Stats

7721 Posts in 6565 Topics by 1404 Members. Latest Member: Berkerburg
Latest Post: "Ja se si Njësia Speciale..." ( January 14, 2017, 07:47:21 PM )
View the most recent posts on the forum.

Users Online Users Online

12 Guests, 0 Users

Most Online Today: 50. Most Online Ever: 108 (January 03, 2012, 08:06:39 AM)

Radio Dukagjini

Euro 2016


Image and video hosting by TinyPic

Peja1 Per Android

Facebook

Reklamat

Kalendari

Su Mo Tu We Th Fr Sa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31