Sofra Pejane

Arti & Kultura & Letersia => V.I.P LAJME => Topic started by: Beni on June 18, 2016, 01:18:41 PM

Title: Fjolla Morina aksidentohet rëndë, dërgohet në Shkup, koleget luten
Post by: Beni on June 18, 2016, 01:18:41 PM
(http://i68.tinypic.com/59wjg4.jpg)

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina ka shokuar me aksidentin e rëndë në të cilin u përfshi mbrëmë.

Në orët e vona, lajmin e kanë bërë të ditur dy mikeshat e saj, Kallashi dhe Rovena Stefa me të cilën Fjolla është lidhur shumë kohëve të fundit.

Në postimin e saj, Kallashi mes tjerash ka shkruar: ‘O Zot i madh sa mora lajmin nga Mami i Fjolla Morina per aksidentin 😪😥🙏uroj tjesh mir zemër’. Postim ka bërë edhe Rovena.

‘Uroj qe Fjolla Morina te jete mire pas aksidentit qe i ka ndodhur.Te lutem o Zot shpetoje’ – është shprehur Rovi.

***

Këngëtarja Fjolla Morina ka pësuar aksident të rëndë komunikacioni.

Lajmin e ka bërë të ditur mikja e saj, Donjeta Kosumi-Kallashi, duke e postuar një fotografi të aksidentit.

Kallashi po ashtu në një njoftim në Facebook ka bërë të ditur se Fjolla është dërguar për shërim në Shkup dhe se ajo po lutet që ajo të shërohet sa më shpejt.

Mësohet se këngëtarja, Fjolla Morina ka pësuar aksident të rëndë komunkacioni.

Nuk dihet shumë për detajet e aksidentit, por ka qenë valltarja Donjeta Kosumi- Kallashi, ajo që ka publikuar lajmin bashkë me fotografinë nga vetura ku mendohet të ketë qenë këngëtarja Morina.

“o zot i madh sa mora lajmin nga Mami i Fjolla Morina per aksidentin, uroj tjesh mir zmr”, ka shkruar Donjeta (Kallashi) në fotografinë e pubikuar.