News: Pershendetje Peja1.com kthehet prap online pas nje pauze te shkurter , se shpejti me risi
October 18, 2018, 12:00:49 PM

* User

Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length

Reklamat

Forum* Statistic


 • *Total Posts: 7721
 • *Total Topics: 6565
 • *Online Today: 50
 • *Most Online: 108
(January 03, 2012, 08:06:39 AM)
 • *Users: 0
 • *Guests: 10
 • *Total: 10

Author Topic: Shaptahoviç: Faleminderit Kosovë (VIDEO)  (Read 4677 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Beni

 • Administrator
 • Hero Member
 • *****
 • Posts: 1522
 • Karma: +0/-0
  • http://www.peja1.com
Shaptahoviç: Faleminderit Kosovë (VIDEO)
« on: January 23, 2015, 05:54:18 PM »


Samir Shaptahoviç e ka dhënë një intervistë ndryshe për “Zërin”, përmes së cilës ka folur për ish-skuadrat, tifozët, qytetet dhe për eksperiencën në Kosovë.

Fundori i Pejës e jep po ashtu mendimin e tij për basketbollin kosovar, flet për ndeshjet që s’do t’i harrojë kurrë, për bashkëlojtarët më specialë që kishte dhe përgjigjet se a ishte lojtari më i mirë në basketbollin e pasluftës.

Samiri nuk lë pa iu përgjigjur as pyetjes për femrat e Kosovës, Facebookun dhe nusen që e gjeti në Kosovë.

Më poshtë mund ta shikoni intervistën e veçantë të Samir Shaptahoviçit për Zërin, pak para nisjes së tij për në Malin e Zi, prej nga edhe do ta marrë rrugën e gjatë drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku do t’i bashkohet familjes së tij. Tekstin e zgjeruar mund ta lexoni në numrin e nesërm të gazetës Zëri.


<a href="http://youtu.be/vk594mq-Kb0" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtu.be/vk594mq-Kb0</a> 

Radio Dukagjini

Euro 2016


Image and video hosting by TinyPic

Peja1 Per Android

Facebook

Reklamat

Kalendari

Su Mo Tu We Th Fr Sa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31