News: Pershendetje Peja1.com kthehet prap online pas nje pauze te shkurter , se shpejti me risi
October 18, 2018, 12:37:12 PM

* User

Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length

Reklamat

Forum* Statistic


 • *Total Posts: 7721
 • *Total Topics: 6565
 • *Online Today: 50
 • *Most Online: 108
(January 03, 2012, 08:06:39 AM)
 • *Users: 0
 • *Guests: 11
 • *Total: 11

Author Topic: Ky është lypësi i Prishtinës që ia pagoi Behgjet Pacollit darkën 470 euro  (Read 4624 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Beni

 • Administrator
 • Hero Member
 • *****
 • Posts: 1522
 • Karma: +0/-0
  • http://www.peja1.com


Lypsi i njohur në Prishtinë, tregon se si ia ka paguar liderit të AKR-së, Behgjet Pacollit, njëkohësisht njeriut më të pasur shqiptar, ia ka paguar darkën 470 euro.

“Ia kam paguar darkën 470 euro, dhe 30 euro bakshish ia kam lënë kamarierit, rrafsh 500 euro”, ka thënë ky lypës, në emision “Përrallë me Tupan”, që drejtohet nga Shpetim Desku. Ai në emisionin i cili pritet të transmetohet të dielën, ka folur edhe për Isa Mustafën, Hashim Thaçin e Ramush Haradinajn.

“Me Isa Mustafën e Hashim Thaçin nuk rri se janë katunar. Ramushin e du”, ka thënë ndër të tjera ai.

Lypësi i cili është hit në Prishtinë, tregon edhe një rast interesant gjatë kohës sa ka qenë në Ulqin. Një këngëtar i estradës i ka thënë merri 20 euro dhe pastroma makinën. “Unë i thash merri 50 euro, e këndoma një këngë, ngase kam ardhur në pushim”, tha ai.

Në vazhdim mund ta ndiqni promon e emisionit “Përrallë me tupan” që transmetohet ditën e diele.

 

Radio Dukagjini

Euro 2016


Image and video hosting by TinyPic

Peja1 Per Android

Facebook

Reklamat

Kalendari

Su Mo Tu We Th Fr Sa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31