News: Pershendetje Peja1.com kthehet prap online pas nje pauze te shkurter , se shpejti me risi
October 18, 2018, 12:43:26 PM

* User

Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length

Reklamat

Forum* Statistic


 • *Total Posts: 7721
 • *Total Topics: 6565
 • *Online Today: 50
 • *Most Online: 108
(January 03, 2012, 08:06:39 AM)
 • *Users: 0
 • *Guests: 10
 • *Total: 10

Author Topic: De Biasi zbardh listen e EURO 2016, ja kush ikën në shtëpi  (Read 1214 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Beni

 • Administrator
 • Hero Member
 • *****
 • Posts: 1522
 • Karma: +0/-0
  • http://www.peja1.comTrajneri Gianni De Biasi ka shpallur sot në mbrëmje listën me 23 futbollistë të cilët do të jenë të pranishëm në finalet e Kampionatit Europian “Francë 2016”. Pas darke trajneri dhe stafi kanë lajmëruar një mbledhje në orën 21.30.

Atje trajneri i komunikuar skuadrës emrat, që ai ka përzgjedhur për në Francë. Siç pritej, lista e trajnerit do të linte në “shtëpi” katër futbollistë.

Trajneri i ka falenderuar ata për gatishmërinë dhe përkushtimin e treguar gjatë këtyre ditëve të përgatitoreve, duke theksuar se pavarësisht zgjedhjes ata janë pjesë e ekipit kombëtar. Ai do te dale neser ne konferencë për shtyp.

De Biasi ka lene jashte mbrojtesit si Berat Gjimshiti, Amir Rrahmani si dhe Herolind Shalen e Milot Rashicen.

Ja lista e futbollistëve që shkojnë në Francë:

1. Etrit Berisha
2. Orges Shehi
3. Alban Hoxha
4. Elseid Hysaj
5. Lorik Cana
6. Arlind Ajeti
7. Mërgim Mavraj
8. Naser Aliji
9. Armir Lenjani
10. Ansi Agolli
11. Frederik Veseli
12. Andi Lila
13. MIgjen Basha
14. Ledian Memushaj
15. Burim Kukeli
16. Taulant Xhaka
17. Ergys Kaçe
18. Armir Abrashi
19. Odise Roshi
20. Bekim Bala
21. Shkëlzen Gashi
22. Sokol Cikalleshi
23. Armando Sadiku 

Radio Dukagjini

Euro 2016


Image and video hosting by TinyPic

Peja1 Per Android

Facebook

Reklamat

Kalendari

Su Mo Tu We Th Fr Sa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31