News: Pershendetje Peja1.com kthehet prap online pas nje pauze te shkurter , se shpejti me risi
October 20, 2018, 07:15:58 PM

* User

Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length

Reklamat

Forum* Statistic


 • *Total Posts: 7721
 • *Total Topics: 6565
 • *Online Today: 45
 • *Most Online: 108
(January 03, 2012, 08:06:39 AM)
 • *Users: 0
 • *Guests: 12
 • *Total: 12

Author Topic: Fjolla Morina aksidentohet rëndë, dërgohet në Shkup, koleget luten  (Read 1765 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Beni

 • Administrator
 • Hero Member
 • *****
 • Posts: 1522
 • Karma: +0/-0
  • http://www.peja1.com


Këngëtarja e njohur Fjolla Morina ka shokuar me aksidentin e rëndë në të cilin u përfshi mbrëmë.

Në orët e vona, lajmin e kanë bërë të ditur dy mikeshat e saj, Kallashi dhe Rovena Stefa me të cilën Fjolla është lidhur shumë kohëve të fundit.

Në postimin e saj, Kallashi mes tjerash ka shkruar: ‘O Zot i madh sa mora lajmin nga Mami i Fjolla Morina per aksidentin 😪😥🙏uroj tjesh mir zemër’. Postim ka bërë edhe Rovena.

‘Uroj qe Fjolla Morina te jete mire pas aksidentit qe i ka ndodhur.Te lutem o Zot shpetoje’ – është shprehur Rovi.

***

Këngëtarja Fjolla Morina ka pësuar aksident të rëndë komunikacioni.

Lajmin e ka bërë të ditur mikja e saj, Donjeta Kosumi-Kallashi, duke e postuar një fotografi të aksidentit.

Kallashi po ashtu në një njoftim në Facebook ka bërë të ditur se Fjolla është dërguar për shërim në Shkup dhe se ajo po lutet që ajo të shërohet sa më shpejt.

Mësohet se këngëtarja, Fjolla Morina ka pësuar aksident të rëndë komunkacioni.

Nuk dihet shumë për detajet e aksidentit, por ka qenë valltarja Donjeta Kosumi- Kallashi, ajo që ka publikuar lajmin bashkë me fotografinë nga vetura ku mendohet të ketë qenë këngëtarja Morina.

“o zot i madh sa mora lajmin nga Mami i Fjolla Morina per aksidentin, uroj tjesh mir zmr”, ka shkruar Donjeta (Kallashi) në fotografinë e pubikuar. 

Radio Dukagjini

Euro 2016


Image and video hosting by TinyPic

Peja1 Per Android

Facebook

Reklamat

Kalendari

Su Mo Tu We Th Fr Sa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31