News: Pershendetje Peja1.com kthehet prap online pas nje pauze te shkurter , se shpejti me risi
October 17, 2018, 07:23:07 PM

* User

Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length

Reklamat

Forum* Statistic


 • *Total Posts: 7721
 • *Total Topics: 6565
 • *Online Today: 24
 • *Most Online: 108
(January 03, 2012, 08:06:39 AM)
 • *Users: 0
 • *Guests: 6
 • *Total: 6

Author Topic: Mos e hap....!!!!  (Read 9357 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

E di une....

 • Guest
Mos e hap....!!!!
« on: March 17, 2010, 09:08:50 PM »
E po tani vetem hyre:D pergj....dhe pastaj le pytjen per tjetrin....;)


Si po ndjeheni sot?Offline Arusha

 • Newbie
 • *
 • Posts: 0
 • Karma: +0/-0
Re: Mos e hap....!!!!
« Reply #1 on: June 19, 2010, 02:52:15 PM »
Shum bukur.... ;D

A po vjen ti pas meje me pij kafe???? :o

Offline gjerovica

 • Newbie
 • *
 • Posts: 18
 • Karma: +0/-0
Re: Mos e hap....!!!!
« Reply #2 on: September 17, 2011, 07:00:30 PM »
haaaa, e bukur kjo , po hyre  kthe pergjigje,

Ok, meqe me fton per kqfe  po vi me kenaqesi, po ku do do ta pime kafen i nderuar, apo te kafeja e peja1.com

Me prit se erdha....haaaaaaaaaaaa

Offline Naniaforzen

 • Newbie
 • *
 • Posts: 0
 • Karma: +0/-0
Re: Mos e hap....!!!!
« Reply #3 on: April 16, 2015, 01:37:26 PM »
What happens if I try to put this knowledge to pass on to others.

 

Radio Dukagjini

Euro 2016


Image and video hosting by TinyPic

Peja1 Per Android

Facebook

Reklamat

Kalendari

Su Mo Tu We Th Fr Sa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31