News: Pershendetje Peja1.com kthehet prap online pas nje pauze te shkurter , se shpejti me risi
October 20, 2018, 06:28:21 PM

* User

Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length

Reklamat

Forum* Statistic


 • *Total Posts: 7721
 • *Total Topics: 6565
 • *Online Today: 45
 • *Most Online: 108
(January 03, 2012, 08:06:39 AM)
 • *Users: 0
 • *Guests: 10
 • *Total: 10

Author Topic: Llojet e kafesë zbulojnë karakterin tuaj  (Read 6071 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Amore

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Posts: 1255
 • Karma: +1/-0
 • Sinqeriteti .Besnikeria
  • www.peja1.com
Llojet e kafesë zbulojnë karakterin tuaj
« on: August 17, 2012, 09:08:26 PM »
Njerëzit e hareshëm pëlqejnë të përdorin karamele, ose vanilje në kafe, kapuçinon e pinë romantikët, makiato është zgjedhje e të përgjegjshmëve, ndërsa kafen e pastër të zezë e pinë njerëzit që kërkojnë sfida.
Pija e zezë është më e preferuar për një numër të madh të njerëzve, por vetëm “më të guximshmit” pinë kafe të pastër të zezë, derisa të tjerët pëlqejnë ta përziejnë me qumësht, karamele ose çokollatë.

Kafen e zezë në takim e porosisin njerëzit që janë të sigurt në vete dhe vazhdimisht kërkojnë sfida në jetë. Miqtë i përshkruajnë si të mprehtë, ndërsa sfida më e madhe është për t’i bërë të qeshin.

Njerëzit e frikësuar dhe të pasigurt zgjedhin kafe pa kafeinë, ndërsa në lidhje kërkojnë vetëm pak më eksituese se vetja e tyre.

Espreso e gjatë është zgjedhje personave eksplodues, ndërsa të gjithë ata që e lëshojnë veten në lidhje me ta, duhet ta dinë që do të kenë nevojë për shumë energjiOffline prettyonly

 • prettyonly
 • Newbie
 • *
 • Posts: 0
 • Karma: +0/-0
Re: Llojet e kafesë zbulojnë karakterin tuaj
« Reply #1 on: April 24, 2015, 08:34:56 AM »

It reads Ee can feel that this is a very deep detail I'm getting a lot of knowledge.

 

Radio Dukagjini

Euro 2016


Image and video hosting by TinyPic

Peja1 Per Android

Facebook

Reklamat

Kalendari

Su Mo Tu We Th Fr Sa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31