News: Pershendetje Peja1.com kthehet prap online pas nje pauze te shkurter , se shpejti me risi
October 17, 2018, 07:48:52 PM

* User

Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length

Reklamat

Forum* Statistic


 • *Total Posts: 7721
 • *Total Topics: 6565
 • *Online Today: 24
 • *Most Online: 108
(January 03, 2012, 08:06:39 AM)
 • *Users: 0
 • *Guests: 10
 • *Total: 10

Author Topic: Fotot lakuriq të Vildane Zenelit (Foto-Video)  (Read 7551 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Beni

 • Administrator
 • Hero Member
 • *****
 • Posts: 1522
 • Karma: +0/-0
  • http://www.peja1.com
Fotot lakuriq të Vildane Zenelit (Foto-Video)
« on: October 20, 2013, 07:32:14 AM »


Modelja shqiptare, Vildane Zeneli vazhdon të korrë sukses në karrierën e saj në Amerikë.

Mjafton një pozë e bukuroshes përpara aparatit fotografik, dhe sytë e të gjithëve kthehen tek ajo.


Dark Side of Ram | Behind the Scenes
 

Radio Dukagjini

Euro 2016


Image and video hosting by TinyPic

Peja1 Per Android

Facebook

Reklamat

Kalendari

Su Mo Tu We Th Fr Sa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31