News: Pershendetje Peja1.com kthehet prap online pas nje pauze te shkurter , se shpejti me risi
October 18, 2018, 12:08:45 PM

* User

Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length

Reklamat

Forum* Statistic


 • *Total Posts: 7721
 • *Total Topics: 6565
 • *Online Today: 50
 • *Most Online: 108
(January 03, 2012, 08:06:39 AM)
 • *Users: 0
 • *Guests: 14
 • *Total: 14

Author Topic: Erdha !!  (Read 5485 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Amore

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Posts: 1255
 • Karma: +1/-0
 • Sinqeriteti .Besnikeria
  • www.peja1.com
Erdha !!
« on: April 01, 2014, 12:16:10 PM »
Erdha afer teje thjesht per te te dhene nje lule qe keputa per ty.Edhe pse me sheh nga lart poshte nuk po e kupton qe vij heshturazi . Te pelqen aq shume te tregosh zgjuarsine tende te madhe sa nuk mund t'a shohesh dhuraten time te vogel.Kesaj here vendosa te bej dicka per vehte.Po iki pra, heshturaz sic erdha dhe po te le me zhurmen tende mendjemadhe . Lulen po e le ne toke,mbase merr mundimin t'i ulesh syte e te shohesh gjurmet e mia te vogla.Dhe kujtohu gjatesia dhe mosha nuk i vlejne njeriut pervecse per t'u imponuar.
Miresine time po e marr me vehte se kam frike se do e shtypesh nen kemben tende.


 

Radio Dukagjini

Euro 2016


Image and video hosting by TinyPic

Peja1 Per Android

Facebook

Reklamat

Kalendari

Su Mo Tu We Th Fr Sa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31