News: Pershendetje Peja1.com kthehet prap online pas nje pauze te shkurter , se shpejti me risi
October 17, 2018, 06:48:36 PM

* User

Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length

Reklamat

Forum* Statistic


 • *Total Posts: 7721
 • *Total Topics: 6565
 • *Online Today: 24
 • *Most Online: 108
(January 03, 2012, 08:06:39 AM)
 • *Users: 0
 • *Guests: 12
 • *Total: 12

Author Topic: Ti do të vish .!  (Read 5573 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Amore

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Posts: 1255
 • Karma: +1/-0
 • Sinqeriteti .Besnikeria
  • www.peja1.com
Ti do të vish .!
« on: April 01, 2014, 12:23:33 PM »
Ti do të vish në ëndrrën time,
Veshur me petkun e mirësisë,
Me lumenj puthjesh do të më dehësh,
Dhe do mi thuash "Jashtë" vetmisë!

Ti do të vish në botën time,
Do të magjepsem nga lumturia,
E mrekulluar do i them vetes...
" Ja më në fund...Erdh' dashuria"!« Last Edit: April 01, 2014, 12:25:11 PM by Amore » 

Radio Dukagjini

Euro 2016


Image and video hosting by TinyPic

Peja1 Per Android

Facebook

Reklamat

Kalendari

Su Mo Tu We Th Fr Sa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31