News: Pershendetje Peja1.com kthehet prap online pas nje pauze te shkurter , se shpejti me risi
October 17, 2018, 07:42:55 PM

* User

Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length

Reklamat

Forum* Statistic


 • *Total Posts: 7721
 • *Total Topics: 6565
 • *Online Today: 24
 • *Most Online: 108
(January 03, 2012, 08:06:39 AM)
 • *Users: 0
 • *Guests: 11
 • *Total: 11

Author Topic: Plaka 79 vjeç çmend jurinë e “Britain’s got talent 2014”[video]  (Read 5384 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mc-LindY

 • Administrator
 • Hero Member
 • *****
 • Posts: I am a geek!!
 • Karma: +0/-0
 • Offline Per Nje Koh
  • Offline Per Nje Koh

Londër, 15 prill - Një 79 vjeçare ka çmendur publikun deri sa është sfiduar në garën e “Britain’s got talent 2014”, transmeton kultplus njoftimet nga Londra.
Në fillim edhe ritmi i muzikës nuk ishte shumë joshës për jurinë dhe audiencën, por ndërrimi i muzikës vëri në pah shkathtësinë e plakës, e cila më pas ka shpjeguar se ishte valltare kur ishte e re.

Spectacular Salsa - Paddy & Nico - Electric Ballroom | Britain's Got Talent 2014© PeJa1.Com

 

Radio Dukagjini

Euro 2016


Image and video hosting by TinyPic

Peja1 Per Android

Facebook

Reklamat

Kalendari

Su Mo Tu We Th Fr Sa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31