News: Pershendetje Peja1.com kthehet prap online pas nje pauze te shkurter , se shpejti me risi
October 17, 2018, 07:22:43 PM

* User

Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length

Reklamat

Forum* Statistic


 • *Total Posts: 7721
 • *Total Topics: 6565
 • *Online Today: 24
 • *Most Online: 108
(January 03, 2012, 08:06:39 AM)
 • *Users: 0
 • *Guests: 6
 • *Total: 6

Author Topic: Puthja intime e lojtarëve të Seviljas Video  (Read 4952 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mc-LindY

 • Administrator
 • Hero Member
 • *****
 • Posts: I am a geek!!
 • Karma: +0/-0
 • Offline Per Nje Koh
  • Offline Per Nje Koh
Puthja intime e lojtarëve të Seviljas Video
« on: May 15, 2014, 06:44:45 PM »

Sevilja fitoi për herë të tretë në historinë e saj trofeun e Ligës së Kampioneve, që sigurisht përbente një arsye për të festuar.

Në morinë e festimeve të tifozëve dhe lojtarëve të skuadrës spanjolle në Juventus Stadium, kamerat fiksuan edhe një festim intim të Ivan Rakitic dhe Daniel Carrico. Futbollisti kroat dhe portugezi shkëmbyen një puthje në buzë për pak sekonda.

Sevilja u shpall kampione pas goditjeve nga pika e bardhë e penalltive, pas përfundimit të kohës së rregullt dhe asaj shtesë në barazim 0-0.

Ivan Rakitic and Daniel Carrico kissed during the Europa League title celebrations© PeJa1.Com

 

Radio Dukagjini

Euro 2016


Image and video hosting by TinyPic

Peja1 Per Android

Facebook

Reklamat

Kalendari

Su Mo Tu We Th Fr Sa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31