News: Pershendetje Peja1.com kthehet prap online pas nje pauze te shkurter , se shpejti me risi
October 17, 2018, 07:20:31 PM

* User

Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length

Reklamat

Forum* Statistic


 • *Total Posts: 7721
 • *Total Topics: 6565
 • *Online Today: 24
 • *Most Online: 108
(January 03, 2012, 08:06:39 AM)
 • *Users: 0
 • *Guests: 6
 • *Total: 6

Author Topic: Nëna shqiptare 55 vjeçe lind djalë pas 25 vite martesë, ja çfar feste në aeropor  (Read 4877 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Beni

 • Administrator
 • Hero Member
 • *****
 • Posts: 1522
 • Karma: +0/-0
  • http://www.peja1.com


Shumë e gëzuar dhe e lumtur erdhi në aeroport nga Turqia një 55 vjeçare nga Lipjani. Ajo nga atje në Kosovë u kthye me një djalë, për lindjen e të cilit kishte pritur gjatë 25 viteve martesë.

Djali që u lind në Turqi nga nëna kosovare, u pagëzua me emrin Adhurim.

Në aeroportin Adem Jashari në Prishtinë nënën dhe beben kishin dalë t’i prisnin shumë familjarë.

Ata nuk hezituan që ahengun për këtë gëzim familjarë ta nisin që nga aeroporti.

Nëna e lumtur thotë se për rreth 10 vite kishte provuar që artificialisht të ngelet shtatzënë, por kishte dështuar. Ndërsa fare në fund ajo arriti shtatzani natyrale, e mjekët turq u kujdesën vetëm për mbrojtjen e shtatzënisë.


<a href="http://youtu.be/SWmoD9Z67ao" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtu.be/SWmoD9Z67ao</a>
« Last Edit: August 10, 2014, 01:40:26 PM by Beni » 

Radio Dukagjini

Euro 2016


Image and video hosting by TinyPic

Peja1 Per Android

Facebook

Reklamat

Kalendari

Su Mo Tu We Th Fr Sa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31